Každý spokojený klient je odměnou mé dobře odvedené práce.

Moje reference

Ing. Karel Podhola

jednatel společnosti


Pro náš developerský projekt, kterým byla výstavba 10-ti  řadových RD Bílý Kopec Podbořany,  jsme si vybrali ke zprostředkování prodeje nemovitostí Vaší realitní kancelář, jmenovitě makléřku paní Hanu Lerchovou. Chtěl bych jí touto cestou poděkovat za velmi profesionální přístup, vstřícné jednání a vystupování s klienty a spolehlivost při realizaci všech námi dohodnutých úkonů.

Ing. Miroslav Balšánek


Hledal jsem pozemek nebo chatu v blízkosti Nechranické přehrady. Přes web jsem se dostal na stránky realitní kanceláře CERET Reality. První setkání s p. Lerchovou a prohlídka proběhly dle dohody přesně a dostal jsem veškeré informace a navíc od velmi příjemné a ochotné p.Lerchové. Hledal jsem poté ještě v jiných nabídkách od jiných realitních kanceláří a soukromých osob. Strávil jsem tím spoustu času a většina nemovitostí neodpovídala ani vzdáleně prezentaci nemovitostí v inzerci a tyto nemovitosti byly většinou ve stavu k demolici nebo zcela nevyužitelné a za přemrštěné ceny. Po delší době jsem se vrátil zpět k nabídce CERET a kontaktoval p.Lerchovou. Realizace koupě nemovitosti poté proběhla rychle, profesionálně a bez nejmenších komplikací.

Blažková Emilie


Po smrti manžela jsem řešila prodej domu. Kamarádka mi doporučila paní Lerchovou a je to člověk na svém místě! Jsem šťastná, ze jsem ji poznala a vděčná za to všechno, co pro mě udělala. Dům se prodal neuvěřitelně rychle a za částku kterou jsem ani nečekala. Moc děkuji Haničko, jste můj anděl!

Silvie Pecková


S postupem realitní kanceláře CERET a zejména její pracovnice, paní Hany Lerchové, jsme byli nadmíru spokojeni. Paní Lerchová se zakázce aktivně věnovala, se zájemci prodávaný pozemek osobně navštěvovala a velmi nám i pomohla se zjišťováním všech informací týkající se např. sítí či územního plánu. Pravidelně nás kontaktovala a spravovala nás o aktuální situaci, zájemcích a jejich postojích. Po celkem krátké době (cca 2 měsících) jsme náš pozemek úspěšně prodali. Paní Lerchové tímto určitě patří náš velký dík za velmi profesionální přístup.

Lukáš Folda


Dosud jsem neměl žádnou dobrou zkušenost s realitní kanceláří. Vše se změnilo v momentě, kdy jsem potkal paní Lerchovou. Díky jejímu příjemnému vystupování a zároveň vysoké profesionalitě jsem nyní názor úplně změnil. Přes Ceret jsem zakoupil byt a garáž, kde jsem měl bydlet. Jenže u mě se věci mění jako aprílové počasí a byt jsem potřeboval pronajmout. Následovala blesková reakce paní Lerchové a byt byl během pár dní svěřen slušnému nájemníkovi. Ceret, jako realitní kancelář můžu vřele doporučit. Jedná se o profesionální a přátelský kolektiv lidí. Vyřídili za mě veškerou administrativu a jedinou mou starostí bylo podepsat smlouvu a poslat peníze. Nakonec musím ještě jednou pochválit paní Lerchovou za její ochotu, usměvavost a profesionalitu. Neznám lepšího realitního makléře. Děkuji Vám.

Jitka Urbanová


Realitní kancelář CERET mohu všem doporučit a to na základě spolupráce s paní Lerchovou. Je to velice příjemná, usměvavá paní, která mi velmi rychle zařídila pronájem bytu. Její osobní přístup je perfektní, má rychlé a profesionální jednání. Hlavně mi se spoustou věcí opravdu hodně pomohla (a to nemluvím o tom, že pro ni nebyl problém se mnou komunikovat i v hodinách a dnech kdy mají většinou všichni ostatní volno :-)). Za mě naprostá spokojenost, DĚKUJI!”

M. Sedláček a L. Jakubcová


S makléřkou Hanou Lerchovou jsme se setkali při koupi domu.Máme s ní jen ty nejlepší zkušenosti.Nejen,že nám pomohla s prostředkováním koupi domu a to ve velmi krátké době,ale pomáhá nám i nadále nad rámec svých pracovních povinností.Jelikož jsme se přestěhovalli do oblasti , kde nikoho neznáme, velice nám pomohlo,že nám poskytla cenné kontakty a to  nejen na spolehlivé řemeslníky,ale i na lékaře.Je velmi milá,obětavá,vstřícná, prostě paní makléřka na jedničku.Paní makléřku Lerchovou můžeme jen a jen doporučit.